Na hlavní stánku petice

Petice
NEBERTE NÁM HOKEJ!

My, platící koncesionáři, žádáme vedení Českého rozhlasu, aby byl pořad S mikrofonem za hokejem zachován minimálně v té délce a úrovni, jako měl v roce 2001.

Máme za to, že sport, zejména hokej, patří k nehmotnému bohatství našeho národa. Přesto je mu věnováno mizivé procento vysílacího času veřejnoprávního rozhlasu, financováného převážne z koncesionářských poplatků. Chceme, aby bylo sportu věnováno podstatně více času.

Jedině rozhlas a televize mohou přinést sportovním příznivcům zážitek srovnatelný s přímou účastí na sportovním dění. Toto nelze nahradit tiskem ani jinými médii. Přímý přenos by měl mít ve vysílání vždy absolutní přednost.

Pokud odpovědní lidé v ČRo nejsou schopni toto uznat a hodlají přes veřejné protesty sport nadále diskriminovat, žádáme, aby odstoupili nebo byli odvoláni ze svých funkcí!
 
Adresáti:  Rada Českého Rozhlasu
Václav Kasík, generální ředitel Českého rozhlasu
Kontaktní adresa petice:  ing. Roman Kučera, 
Kamenická 15, 
Praha 7, 17000
Tel: 0603 268 338


Milí sportovní příznivci!
V současné době probíhá vytváření sitě míst, kde můžete podepsat petici. Tato síť se teprve buduje a je stále větší! Kontaktujeme fankluby, zimní stadiony, sportovní bary. Seznam sběrných míst je aktualisován na internetové adrese www.ohf.cz/petice

Zájemci o aktivní spolupráci,
pokud se chcete zapojit do sbírání podpisů, budeme velmi rádi! Každý podpisový arch musí obsahovat 30 podpisů. Podrobné informace jsou na internetu nebo volejte kontaktní telefon 0603 268 338

Sběrná místa:
Pardubice Hramat Club, Dašická 1796
Střída Sport, Aréna Pardubice
Jihlava
Litvínov
Horácký ZS, stánek Fanclubu
Zimní stadion, stánek Fanclubu
Místa velmi rychle přibývají. (v nejbližší době Kladno, Vsetín, Plzeň)
 

Hokej si zmrzačit nenecháme!!!